Веломагазин ПРАЦЮЄ . ГУРТОВИЙ продаж. Запрошуемо.
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб-Вс: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Дитячі Велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як зробити дитинство вашого малюка яскравим та незабутнім? Придбайте йому велосипед. Згадайте своє дитинство. Хіба є щось більш захоплююче, ніж тато, який біжить поруч, коли вчить тебе кататись. А як лячно, коли тато каже, що ти вже їдеш сам і він зараз відпустить руку. Хіба можна щось порівняти із захватом від усвідомлення того, що ти вже дійсно їдеш сам і, навіть сам зміг розвернутись. І хіба є щось більш зворушливе за ніжність, з якою мама лікує твої подряпані коліна. Вся повнота емоцій гарантована, за допомогою одного двухколісного механізму.

А тепер, давайте поговоримо по-дорослому.

Найголовніше – це безпека наших дітей. Саме тому вкрай важливо правильно обрати дитячий велосипед, щоб він був відповідним до віку, а, отже, і до особливостей вашої дитини.

Спеціалісти інтернет-магазину https://coppertop.com.ua/ ретельно вивчили дитячі велосипеди і підготували невеликий огляд, щоб вам було простіше зробити правильний вибір.

Перш за все, ми поділили дитячі велосипеди Coppertop и Borealis на п’ять умовних категорій. У кожній з цих категорій є певні особливості як у конструкції велосипедів, так і у віковій групі їх майбутніх володарів.

  1. Трьохколісний велосипед. Це засіб пересування на невелику відстань для малечі. Такий велосипед має просту конструкцію, він практично не ламається. Хоча, варто визнати, що це, все ж, більше іграшка. Три колеса не потребують тримання рівноваги і дуже допомагають батькам, якщо дитина втомилася, а брати її на руки немає можливості.
  2. Велосипед для дітей віком 1-3 роки. Це вже справжні велосипеди, тільки маленькі. Від іграшок їх відрізняє наявність ланцюга, камер, покришок та ніжного гальма. Особливістю конструкції також вважають занижену раму. Це необхідно для безпеки дитини. Окрім того, щоб діти мали змогу безпечно їздити на двухколісному велосипеді, конструкцією передбачено два додаткових колеса, що кріпляться до заднього колеса. Таким чином, дитина не впаде з велосипеда, та легко навчиться тримати рівновагу. Також на зірочках, на рулі та на ланцюгу є спеціальні захисні щитки, які не допускають потрапляння одягу або будь-яких інших ушкоджень дитини.
  3. Велосипед для дітей віком 3-5 років. Моделі цієї категорії відрізняються від попередніх тільки розміром колес. У даному випадку, діаметр колеса такого велосипеду дорівнює 14 дюймів. Оскільки 1 дюйм дорівнює 2,54 сантиметри, можна легко порахувати, що це колесо має діаметр 35,56 см. Окрім того, в таких моделях велосипедів вже може з’являтись і ручне гальмо.
  4. Велосипед для дітей віком 5-9 років. Тут діаметр колеса вже може сягати 20 дюймів (50,8 сантиметрів). Обов’язково є два гальма: і ніжне , і ручне (V-brake). Слід зазначити, що ручне гальмо типу вібрейк на сьогоднішній день є найбільш поширеним. Це суто механіка, коли важелі кріпляться до гальмівних колодок таким чином, що умовно утворюють латинську літеру V. Тож, при натисненні на важелі, колодка впритул притискається до обода колеса, зупиняючи його. Окрім того, творці додають кілька швидкостей та спеціальні вилки, що створюють амортизацію.
  5. Велосипед для дітей віком 9-12 років. Такі моделі відрізняються від дорослих тільки розмірами. Вони мають найбільший діаметр коліс у дитячій лінійці, він складає 24 дюйми (60,96 см). Також відрізняється і розмір рами, він дещо менше, ніж у дорослих велосипедах.

Тепер, коли ви знаєте, якими бувають дитячі велосипеди, пропонуємо декілька порад про те, як правильно обрати велосипед для вашої дитини.

Вік має значення!

Ми навели класифікацію дитячих велосипедів саме з точки зору віку дітей. Справа в тім, що, в залежності від віку, виробники намагаються урізноманітнити моделі так, щоб дитині було весело і цікаво на них кататись. Наприклад, задля безпеки найменших, конструктори передбачили спеціальну контролюючу ручку, за допомогою якої дорослий може легко скоригувати траєкторію руху. На моделях для дітей до 9 років завжди є клаксони і вбудовані іграшки. Це корисно для загального розвитку дитини такого віку. А от велосипеди для більш старших дітей вже поділяються на «для хлопчиків» та «для дівчаток». Вони відрізняються не лише візуальним оформленням, а й тим, що для дівчат рама більш занижена.

Зріст.

Зверніть увагу, що діти розвиваються по-різному. Дуже важливо, щоб дитина сиділа на велосипеді «правильно». Існує таблиця відповідності зросту дитини і діаметру колес велосипеда, що їй найбільше підходить. Так, якщо зріст вашої дитини до 98 см, діаметр колеса його велосипеду має дорівнювати 12 дюймів, якщо до 115 см, то – 16 дюймів, якщо до 125 см, то 18 дюймів, якщо до 130 см, то 20 дюймів, а якщо 130 см і вище, то діаметр коліс велосипеда має бути не менше, ніж 24 дюйми.

Без «примірки» ніяк!

Навіть якщо ви підібрали модель велосипеда, яка підходить за віком і по зросту вашій дитині, не спішіть її купляти. Домовтесь із продавцем про зустріч і посадіть дитину на велосипед. Вкрай важливо, щоб сидячи на велосипеді у зручному положенні, дитина легко діставала витягнутою ногою (серединою ступні, а не носочком) до педалей, коли вони розташовані з самого низу. Також варто звернути увагу на відстань від промежини дитини до рами. Ці відстань ніяк не може бути менше 10 см. Таким чином, ваша дитина, незалежно від статі, легко зможе як зістрибнути з велосипеда, так і почати рух. Слід також подбати про можливість регулювання висоти руля та сидіння.

Чи варто платити за бренд?

Наша однозначна відповідь – так. Справа в тім, що бренди гарантують якість товару та після продажного обслуговування. Відомі виробники не будуть економити на матеріалах для деталей, оскільки одного поганого відгуку покупців може бути достатньо, щоб знівечити бездоганну репутацію, яка створювалась наполегливою працею протягом багатьох років.

Тепер, коли вам відомі важливі особливості дитячих велосипедів, запрошуємо відвідати розділ «Дитячі велосипеди» нашого інтернет-магазину https://coppertop.com.ua/.  В нас ви завжди знайдете велосипеди словацьких брендів Coppertop та Borealis на будь-який вік і смак.

Вгору